Workshopy

V rámci projektu Sendvičová generace – neuchopený fenomén dnešní doby realizujeme workshopy, které se věnují problematice rovnováhy v životě, zvládání stresu, vyhoření a nastolení stability.

Jak posílit stabilitu našeho rodinného týmu?

Jak a kde hledat stabilitu v našem životě?

V roce 2022 proběhly dva workshopy, které se věnovaly tomu, jak se bránit stresu a vyhoření.

Diskutovali jsme, jak udržet všechny důležité oblasti vašeho života v rovnováze. Povídali jsme si o tom, jak vybalancovat svůj život a posílit stabilitu.

Akci pořádalo Centrum pro rodinu a sociální péči v rámci Týdne pro rodinu (7.-15. května).

Život jako na houpačce? Změnu máme ve svých rukou

Děkujeme všem, kdo se účastnili našeho workshopu v prostorách Centra pro rodinu a sociální péči v Brně.

Jsme rádi, že jsme mohli společně diskutovat a probrat, jak se lze bránit stresu a vybalancovat svůj život. Doufáme, že jste si odpoledne užili stejně jako my a získali inspiraci, jak udržet všechny čtyři oblasti vašeho života v rovnováze.

Život jako na houpačce? Pojďme najít stabilitu

Život jako na houpačce? Lepší je být v rovnováze

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »