Linka bezpečí vysílá podcasty „Na tenké lince“: otevřeně o problémech dětí a dospívajících

Linka bezpečí a Rodičovská linka jsou známé především prostřednictvím volání. Velkou část pomoci ale pokrývá také chat, e-mailové poradenství nebo podcasty.

Podcast Na tenké lince je určený pro všechny, kteří se chtějí o tématech Linky bezpečí a Rodičovské linky dozvědět víc, a přitom nechtějí volat.

Cílem je otevřeně mluvit o tématech, se kterými Linku děti a dospívající kontaktují. Podcast je koncipován tak, aby posluchače provedl pomocí dotazů základní problematikou daného tématu, zevrubně nastínil, co a proč se děje, a jak dál postupovat směrem k řešení.

Najdete zde témata jako: kyberšikana, rizika sociálních sítí, jak zvládat krizi, sebevražedné myšlenky dospívajících, stres u dětí a mnohem více.

Podcasty si můžete poslechnout i prostřednictvím aplikací.

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »