Podcast o sendvičové generaci

Snažíme se lidem co nejvíce přiblížit problematiku sendvičové generace a také sendvičových seniorů. Proto vznikl také podcast o sendvičové generaci, kde se dozvíte spoustu zajímavých a možná nečekaných informací.

Podcast o sendvičové generaci

V jednotlivých dílech postupně odkrýváme, jaké problémy mají příslušníci sendvičové generace a v jakých mnohdy komplikovaných situacích se ocitají. Samozřejmě se dozvíte i možnosti, jak si s danou situací poradit či jak se s ní vyrovnat. V každém dílu jsme si do studia pozvali hosta, kterého se ptáme na spoustu důležitých a zajímavých otázek.

Každý z dílů podcastu nese jedno stěžejní téma, které příslušníci sendvičové generace často řeší. Mnohdy jsou to pro ně úplně nové a neznámé situace. Důležitým poselstvím podcastu o sendvičové generaci je: nejste v tom sami. Každý díl přináší ostatním sdílenou zkušenost a inspiraci. Věříme, že vám poslech našeho podcastu zpříjemní den. 

Všechny díly můžete poslouchat přímo na platformách pro online distribuci hudby a audio záznamů:

Tisková zpráva „Zaposlouchejte se do podcastů o sendvičové generaci“

Banner Podcast o sendvičové generaci

Podcast vznikl v rámci projektu Senioři jako sendvičová generace? Aktivity projektu „Senioři jako sendvičová generace“ jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.

jmk-logo
Spolufinancováno Jihomoravským krajem

Vznik podcastu byl také podpořen v rámci projektu „Podpora sendvičové generace v Jihomoravském kraji.“

Brno-logo
Za finanční podpory statutárního města Brna

Vznik podcastu byl také podpořen v rámci projektu „Sendvičová generace – neuchopený fenomén dnešní doby.“

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »