Projekt Senioři v krajích přišel s novými videospoty: jak pečovat o seniora, o mezigeneračním soužití a mnohem více

V rámci projektu Senioři v krajích, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí, vzniklo šest krátkých videospotů.

Videospoty mají za úkol informovat veřejnost o problémech nejen starší generace. Krátká videa odpovídají na otázky v oblasti péče o seniora v rodině, seniorské obálky (I.C.E. karta), stárnutí ve zdraví, dobrovolnictví, age managementu, násilí na seniorech, mezigeneračnímu soužití, veřejnému prostoru i například nyní velmi aktuální kyberbezpečnosti. Animované klipy jsou určené lidem všem generací.

Péče o seniory

Veřejný prostor

Násilí na seniorech

Kyberbezpečnost

Stárnutí ve zdraví

Mezigenerační soužití

Cílem projektu Senioři v Krajích je aktivní podpora lidí v seniorském věku a příprava na stárnutí populace napříč Českou republikou.

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »