s_lenkou_spakovou_o_sendvicove_generaci

S Lenkou Špakovou o sendvičové generaci

Vedoucí projektu Sendvičová generace – neuchopený fenomén dnešní doby Lenka Špaková se pro server Senioři v krajích rozpovídala o sendvičové generaci.

Důležité je myslet i na sebe, říká Lenka Špaková o sendvičové generaci

V rozhovoru je moc pěkně shrnutá problematika sendvičové generace. S jakými problémy se její příslušníci potýkají, čemu musí čelit a co za komplikace je třeba v jejich situaci řešit. Ale samozřejmě také to, jak je možné jim pomoci a co všechno už se v rámci projektu podařilo uskutečnit.

Já bych řekla, že úplně tím nejzásadnějším cílem je sendvičovou generaci podpořit a ukázat, že na to nejsou pečující sami. Že požádat o pomoc je v pořádku.

Lenka Špaková

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »